KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9355097
nr 935 5097
Ove Olson
(1903-1975), Sverige
Blandteknik, Ove Olson (1903-1975), Gatuvy, signerad, 31x40
Ove Olson, svensk målare född 1903, död 1975.
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 19 januari 2015
kl 18:43:52
100 kr